Mesaj gönder
Shenzhen Ironman Intelligent Technology Co., Ltd.
Shenzhen Ironman Intelligent Technology Co., Ltd.
Davalar
Ev /

Çin Shenzhen Ironman Intelligent Technology Co., Ltd. Şirket davaları

Hebei Tıp Üniversitesi'nin Birinci Hastanesi

Hebei Tıp Üniversitesi'nin Birinci Hastanesi IRONMAN İstihbaratı: Hastanelerin kolayca geçmesini sağlayan yeni bir mod   Hastane tıbbi bakım için önemli bir yerdir ve hastane için güvenlik yönetimi gittikçe daha önemlidir.Hebei Tıp Üniversitesi'nin Birinci Hastanesi, IRONMAN Akıllı Hastane Akıllı Erişim Turniket Çözümünü tanıttı., erişim yönetimi için, hastane yönetiminin daha doğru ve verimli hale gelmesi için, birçok senaryoda insanların giriş ve çıkışlarının doğru bir şekilde kontrol edilmesini sağlamak için,ve tıbbi ortam daha güvenli ve daha uygun.   İnsan akışının büyüklüğü nedeniyle hastaneyi ziyaret eden personel karmaşıktır. Eğer hastane sadece manuel yönetim doğruluğuna dayanırsa, kontrol maliyeti yüksektir ve verimlilik düşüktür.Özellikle akşamın erken saatlerinde., kuyruk sürelerinin uzun olması ve denetim öncesi sınıflandırma personelinin aşırı yüklenmesi kaçınılmazdır. El kontrol günü. Akıllı hız kapısı, yetkisiz personelin hastaneye girmesini engelleyebilir ve sadece uygun izinlere sahip kişilerin girmesini sağlar.yasadışı giriş veya potansiyel güvenlik tehditlerinin önlenmesi, ve daha güvenli ve düzenli bir tıbbi ortam yaratmak.Gelişmiş erişim teknolojisi seyahat kontrolünü, IRONMAN akıllı erişim çözümlerinin tanıtımını,Hastane yönetimi ve arkadaş yönetimi ve diğer bağlantılar, birçok sahnede giren ve çıkan kişilerin doğru kontrolüne ulaşmak içinHastane yönetiminin daha doğru ve verimli olması, tıbbi ortamın daha güvenli, eksiksiz ve uygun olması için.   Yüz tanıma, kimlik kartı, sıcaklık ölçümü ve benzeri kombinasyonlar hastaneye doğru ve uygun yönetime ulaşmaya yardımcı oluyor.Personel toplama balık mevcut etkili bir şekilde hafifletiyor, çatışmaların oluşumunu azaltır ve hastane güvenliğini artıran boş personelin karıştırılmasını ortadan kaldırabilir.Yönetim seviyesi, doktorların ve hastaların verimliliğini ve konforunu artırır ve güvenlik personelinin iş yükünü ve hastane işletme maliyetlerini önemli ölçüde azaltır.    

Zhejiang Dongyu Lojistik Parkı - Yüz Tanıma Hızlı Geçidi Projesi

Zhejiang Dongyu Lojistik Parkı - Yüz Tanıma Hızlı Geçidi Projesi   Zhejiang Yiwu Dongyu Logistik Parkı, 1991 yılında kurulan ve merkezi Yiwu'da bulunan ulusal AAAA düzeyinde kapsamlı hizmet lojistik şirketi olan Çin Ulaşım Birliği'nin yürütme direktörüdür.Zhejiang Eyaleti, 2017 stratejik reformu Şangay Qingpu'ya aktarıldı.   Kayıtlı sermaye 410 milyon yuan.   Ana iç demiryolu kargo taşımacılığı, karayolu kargo taşımacılığı, yaklaşık 100'den oluşan 8 butik ana hattı, Yangtze Nehri Deltası, güneybatı,kuzeybatı bölgeleri.   40'tan fazla holding/tam mülkiyet altındaki yan şirket;     Güneydoğu Asya, Orta Asya, Batı Asya, Güney Asya'da 1.000'den fazla çalışanı, 300'den fazla kendi aracı, 300'den fazla kooperatif aracı olan,Genel kargo taşımacılığı, büyük taşımacılık, lojistik danışmanlığı, tedarik zinciri finansmanı, depolama ve modern entegre lojistik hizmetlerinin dağıtım entegrasyonu.   Yüz tanıma geçidi, yüz tanıma erişim kontrolü, katılım, kanal geçidi ve diğer entegre kullanım uygulamalarını genişletmek için yüz tanıma teknolojisi,kanal yönetim sisteminin işlevini daha mükemmel ve akıllı hale getirmek, yüz, optik, bilgisayar ve diğer ilgili teknolojilerin gelişimi ile gelecek, yüz tanıma sistemi doğruluk,Cevap hızı ve yaşam yönleri devrim niteliğindeki atılımlar olacak., farklı sahne gereksinimlerine göre     Gelecekte, daha akıllı kapı ürünleri geliştirilecek ve piyasaya sürülecek ve ofis binaları, okullar, konut alanları, ulaşım merkezleri ve diğer alanlarda daha iyi uygulanacak.   Yüz tanıma kapısı sisteminin, katılımcı yumruklama, canlı algılama ve tanıma için kullanılması, yumruklama olayını etkili bir şekilde önleyebilir.Ayrıca ziyaretçi kayıt yönetimi için de kullanılabilir.Özellikle büyük trafikli şirketlerin katılım başvurusu için uygundur.  

Hangzhou Wulin Star Fuar Merkezi (Hangzhou'da kültür turizminin yeni dönüm noktası) - Cheetah Speed ​​Gate + Yüz Tanıma Sergi Tarama Projesi

Wulin Star Fuar Merkezi projesi, Hangzhou Belediye Parti Komitesi ve Belediye Hükümeti tarafından belirlenen, Hangzhou'nun çekirdek bölgesindeki kültür ve turizm kompleksi projelerinden biridir.Proje, merkez olarak şehir müzesi ve Bilim ve Sanat Müzesi ile uyumlu bir müze kümesi oluşturmayı planlıyor.Tamamlandıktan sonra, Hangzhou'nun kültür merkezi olacak.Seyahat yeni dönüm noktası. Wulin Star Fuar Merkezi (Zamanın Kapısı), müşterilere daha akıllı ve kullanışlı bir hizmet deneyimi sunmak amacıyla sergilemedeki müşteri deneyimini iyileştirmek için Shenzhen Tiejun Intelligent Technology Co., Ltd. çita hızlı geçiş kapısı ve yüz tanıma sergi tarama kodu sistemini tanıttı. . Çita hız kapısı ve yüz tanıma sergi kodu tarama sistemi, katılımcıların yüz özelliklerini anında tanımlayabilen ve hızlı geçiş elde etmek için katılımcıların QR kodlarını tarayabilen en ileri teknolojiyi benimser, bu da geçişin verimliliğini ve rahatlığını büyük ölçüde artırır. Sistem, trafik verimliliğini artırmanın yanı sıra, yöneticilerin veri analizi ve istatistik yapması için uygun olan katılımcıların trafik kayıtlarını ve sergi bilgilerini kaydedebilir. Ek olarak, sergi kodu tarama sistemi ile birleştirilen çita hızlı kapısı, belirli bir güvenlik performansına sahiptir.Sistem, suçluların sergi alanına girmesini önlemek için yabancıları tanımlayabilir ve araya girebilir.Aynı zamanda sistem, kişisel mahremiyet ve güvenliği korumak için katılımcıların yüz özelliklerini de şifreleyebilir.
1