Mesaj gönder
Shenzhen Ironman Intelligent Technology Co., Ltd.
Shenzhen Ironman Intelligent Technology Co., Ltd.
Hakkımızda
Ev /

Shenzhen Ironman Intelligent Technology Co., Ltd. Şirket Profili

Shenzhen Ironman Intelligent Technology Co., Ltd.

Shenzhen Ironman Intelligent Technology Co., Ltd.
Shenzhen Ironman Intelligent Technology Co., Ltd.
Shenzhen Ironman Intelligent Technology Co., Ltd.
Shenzhen Ironman Intelligent Technology Co., Ltd.
Shenzhen Ironman Intelligent Technology Co., Ltd.
Shenzhen Ironman Intelligent Technology Co., Ltd.
Ana pazar:
Kuzey Amerika , Güney Amerika , Batı Avrupa , Doğu Asya , Güneydoğu Asya , Orta Doğu , Afrika , Okyanusya , Dünya çapında
İşletme Türü:
Üretici
Markalar:
DEMİR ADAM
Çalışan sayısı:
50~100
Kurulduğu Yıl:
2014
İhracat c.c:
50% - 60%
Müşterilere Hizmet:
Haier, Lonza, Hilton, CapitaLand, Midea, BYD, OPPO, Wanda, Foxconn, Huawei, Gree, Tencent, Country Garden, Poly, China Merchants, China Resources, China Shipping, Evergrande...
Tanınmış işletmeler
Kır Bahçesi, Poli, Çin Tüccarları, Wanda, Çin Kaynakları, Çin Yurtdışı, Evergrande, vb...
İlk 500
Haier, Lonza, China National Energy Group, China General Nuclear Power, Midea, BYD, China Copper, vs...
Hava Raylı
Pekin Daxing Uluslararası Havaalanı, Shanghai Pudong Uluslararası Havaalanı, Shenzhen Dünya Sergi Merkezi, Guangzhou Güney Tren İstasyonu...
Çin Shenzhen Ironman Intelligent Technology Co., Ltd. Şirket Profili
Shenzhen Ironman Intelligent Technology Co., Ltd.
giriiş
Hizmetler
Tarih
Takım

IRONMAN Intelligent, 2014 yılında kuruldu ve Shenzhen, Çin'de bulunmaktadır.Yüksek teknolojili, çok yönlü bir ulusal işletmeyiz. Yüksek kaliteli yürüyüşçü turniket ekipmanlarına odaklanıyoruz.Şirketimiz her zaman "bağımsız araştırma ve geliştirme,ve teknolojik yenilik" kullanıcılara özel ihtiyaçlara dayalı profesyonel yürüyen turniket ekipmanları ve sistem çözümleri sunmaktadır..

 

IRONMAN Intelligent, "yaşaklılar için güvenli, hızlı ve akıllı bir turniket yönetimi yapmak" misyonuyla bir dizi yaya turniketi ürünü ve akıllı güvenlik çözümü başlattı.ve güzel ve uyumlu bir ortam yaratmak" patentli hız kapıları dahil, flap bariyer kapıları, salıncak bariyer kapıları, kaydırıcı kapılar, üç ayaklı turniketler ve gümrük sınır denetimi için belirtilen AB kapısı, anaokulları için belirtilen turniket kapıları vb.Projelerimiz devlet kurumları gibi birçok alanı kapsar., toplu taşıma, ticari merkezler, topluluk mülkleri, belediye okulları, akıllı hastaneler, akıllı manzara noktaları, işletmeler ve benzeri.

Çin Shenzhen Ironman Intelligent Technology Co., Ltd. şirket Profili 0

Çin Shenzhen Ironman Intelligent Technology Co., Ltd. şirket Profili 1

 

●Hizmet sistemi: Ürünün satış sonrası hizmetinin kalitesi ve takip desteği müşterilerin en çok endişelendiği konulardır.Ve aynı zamanda ürün tedarikçilerinin ve mühendislik müteahhitlerinin gücünün de simgesidir..
●IRONMAN Akıllı her zaman "kalite odaklı, müşteri önceliği ve dikkatli hizmet" hizmet ilkesini uyguluyor ve "profesyonel ürünler, dürüst pazar" hizmet tutumuna bağlıdır.
●Uzun yıllardır müşteriye odaklıyız, müşteri ihtiyaçlarını karşılıyoruz ve müşteri beklentilerini aşıyoruz.ve müşterilere % 100 yüksek kaliteli ürünler ve hizmetler sunmaya çalışıyoruz..
●IRONMAN Zeki, hizmetle bir marka yaratmaya, hizmetle pazarlama yapmaya, her ürün ve her müşteri için sorumlu olmaya, "zamanında,profesyonel, düşünceli ve samimi" ve daha fazla değer ve daha iyi bir deneyim getirir.

 

Çin Shenzhen Ironman Intelligent Technology Co., Ltd. şirket Profili 0

2014 yılında kurulan şirketimiz, piyadeler için erişim kapılarının ürün geliştirme, üretim, satış ve servisine uzmanlaşmış bir işletmedir.Biz her zaman "kalite önce" iş felsefesine bağlı kaldık., hizmet önceliği", sürekli yenilikçi, öncü ve girişimci, ve endüstride bir referans şirketi olmaya kararlı.

●2014'te şirket kuruldu ve yaya erişim kapılarının ürün geliştirme ve üretimi ile uğraşmaya başladı.

●2015 yılında şirket, ürünlerini iç piyasaya tanıtmaya başladı ve yavaş yavaş müşterilerin güvenini ve desteğini kazandı.Ayrıca sürekli yenilik yapmaya başladık ve müşterilerin değişen ihtiyaçlarını karşılamak için bir dizi yeni ürün başlattık..

●2016 yılında şirket yurtdışındaki pazarlara genişlemeye başladı ve bazı sonuçlar elde etti.Ürün kalitesini ve teknik seviyesini sürekli iyileştirmek için yurtdışında ve yurtdışında tanınmış üreticilerle de işbirliğini güçlendirdik..

●2017 yılında şirket, teknoloji araştırma ve geliştirme ve yenilik kapasitesini güçlendirmek için bir Ar-Ge merkezi kurdu.Ve bir dizi akıllı ve yüksek kaliteli yaya erişim kapısı ürünleri başlattık, şirketin piyasa rekabet gücünü daha da artırır.

●2018 yılında, şirket kapsamlı bir ISO9001 kalite yönetim sistemi uygulamaya başladı ve iç yönetimi, kalite kontrolünü güçlendirdi,ve satış sonrası hizmet ekibinin kurulması müşterilerin memnuniyetini ve güvenini sağlamak için.

●2019 yılında, şirketimiz düzinelerce yerli ve yabancı tanınmış işletme, dünyanın en iyi 500 şirketi ve diğer yakın işbirliklerini ekledi.Bu işbirlikleri bize daha geniş bir pazar ve daha fazla fırsat getirdi.Ürün kalitesini ve hizmet seviyesini sürekli geliştiriyoruz ve müşterilerimizin güvenini ve desteğini kazandık.

●2020'den 2022'ye kadar, küresel yeni taç zatürre salgınının salgını ve etkisi nedeniyle, küresel üretim ve ticaret faaliyetleri ciddi şekilde etkilenecek ve küresel bir ekonomik durgunluğa neden olacak.;piyasa şokları, kapatma,salgın nedeniyle üretimin azalması ve çalışmaların ertelenmesi küresel endüstriyel zinciri etkileyecek endüstri ve tedarik zincirinin etkisi altında, performansta istikrarlı ve yükselen bir eğilim sürdürdük.
Epidemi aktif bir şekilde karşıladık ve kurumsal gelişim stratejimizi değiştirirken üretim ve hizmetlerin normal ilerlemesini sağlamak için bir dizi etkili önlem aldık;Ayrıca müşterilere daha güvenli ve güvenilir ürünler ve hizmetler sunmak için iç yönetimi ve çalışanların sağlık korumasını güçlendirdik..

Gelecekte, "İlk önce kalite, ilk önce hizmet" iş felsefesine bağlı kalmaya devam edeceğiz, yenilik yapmaya ve ilerlemeye devam edeceğiz,ve müşterilere daha yüksek kaliteli ve verimli ürünler ve hizmetler sunmakÜlkemizde ve yurtdışında tanınmış işletmelerle işbirliğini güçlendirmeye, daha geniş bir pazar alanını genişletmeye ve daha yüksek bir gelişme düzeyi elde etmeye devam edeceğiz.

Çin Shenzhen Ironman Intelligent Technology Co., Ltd. şirket Profili 0

●Ar-Ge tasarımı:Güçlü teknik araştırma ve geliştirme, idol tarzı estetik tasarım.
●Yazılım ve donanımda çok yönlü araştırma ve geliştirme gücü, çekirdek ekip 10 yıldan fazla deneyime sahiptir, 3000'den fazla turnike projesi Ar-Ge ve uygulama fiili muharebe deneyimi, temel anahtar teknolojilerde uzmanlaşma ve sürekli yenilikçi ürün hizmeti deneyimi.
●Başlangıçta geliştirilen ve tasarlanan 100'den fazla ürün, pazar tarafından yüksek düzeyde kabul gördü ve yaygın olarak kullanıldı Çeşitli üst düzey yerler, çeşitli tasarım, teknoloji ve yazılım çalışmalarında 10'dan fazla patent başarısı elde etti.
●Ar-Ge ekibi deneyimi 10+;
●100'den fazla öğe, çeşitli patent başarıları;
●100+ Orijinal Ar-Ge Tasarım Ürünü.

 

Çin Shenzhen Ironman Intelligent Technology Co., Ltd. şirket Profili 0

 

 

●Askeri kalite standartlarına uygun üretim, yüksek standartlı, yüksek talep gören bir üretim yöntemidir.Şirketimiz, ürün kalitesini ve güvenilirliğini sağlamak için üretim sürecindeki her bağlantının sıkı kalite kontrol ve testlerden geçmesini şart koşmaktadır.
●Alman, Avrupa ve Amerikan teknik standartlarına kesinlikle uygun olarak, haddeleme, kaynak, damgalama ve çeşitli kaplamalar için küresel profesyonel üretim ve işleme ekipmanlarına sahip olun.
●Sıkı hammadde seçiminden hassas üretim sürecine, kalite kontrole, testlere, sertifikalandırmaya, nakliye ve teslimata kadar mükemmellik için çalışıyoruz.
●Mükemmel ürün kalitesini garanti edin, ISO9001 kalite yönetim sistemi sertifikasını geçti ve AAA kurumsal kredi derecelendirme sertifikası aldı.
●Kurumsal kredi sertifikası seviyesi 3A;
●S09001 kalite yönetim sistemi sertifikası;
●Özgün Ar-Ge ve tasarım ürünleri 10000+...

 

 

Çin Shenzhen Ironman Intelligent Technology Co., Ltd. şirket Profili 1